Mano gyvenimas Marc Chagall

ISBN:

Published:

Paperback

256 pages


Description

Mano gyvenimas  by  Marc Chagall

Mano gyvenimas by Marc Chagall
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 256 pages | ISBN: | 5.79 Mb

Tai, ką pirmiausia išvydo mano akys – buvo gelda. Paprasčiausia keturkampė, apygilė, su užapvalintais kraštais gelda. Eilinė turgaus prekė. Joje aš sutilpdavau visas.Taip savo gyvenimo istoriją pradeda Markas Šagalas – ypatingas dvidešimtojoMore Tai, ką pirmiausia išvydo mano akys – buvo gelda.

Paprasčiausia keturkampė, apygilė, su užapvalintais kraštais gelda. Eilinė turgaus prekė. Joje aš sutilpdavau visas.Taip savo gyvenimo istoriją pradeda Markas Šagalas – ypatingas dvidešimtojo amžiaus kūrėjas, įspaudęs ryškių pėdsakų tapyboje, grafikoje, keramikoje, knygų iliustravimo mene ir literatūroje.

Regėtą aplinką, mylėtus artimus žmones, sutiktus draugus ir mokytojus jis iš tiesų piešia teptuku, o išmoningai pasitelkti žodžiai reikalingi, kad giliai į tapytojo širdį įstrigusius vaizdus išvystų skaitytojo akys.Tepadeda man Dievas lieti ašaras tiktai tapant savo paveikslus! Juose pasiliks mano raukšlės, sunykusio veido blyškumas, amžiams atsispaus sielos vingiai...Menininkas priskiriamas prie litvakų, nes nuo pat vaikystės kalbėjo ir rašė jidiš kalba, būtent lietuviškuoju jos dialektu. Nemažai ir kitų gijų siejo Marką Šagalą su Lietuva: pirmasis jo mokytojas – Zarasuose gimęs litvakas Jehuda Penas, vėliau Sankt Peterburge sutiktas Mstislavas Dobužinskis, Lietuvos pasiuntinys Maskvoje Jurgis Baltrušaitis, o Paryžiuje – Vilniaus dailės mokyklų auklėtinių litvakų aplinka.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Mano gyvenimas":


pb-factory.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us